Radialni ventilator 5 V/DC 2.3 m³/h (D x Š x V) 45 x 45 x 5 mm SEPA HY45T05A-830
Kataloški br:
Oznaka:
HY45T05A-830-BLI
Oznaka:
HY45T05A-830-BLI
Tehničke specifikacije
Broj okretaja
5200 o/min
Dim.
(D x Š x V) 45 x 45 x 5 mm
Duljina
45 mm
Dužina kabela
14.00 cm
Maksimalna potrošnja energije
250 mA
Maksimalna temperatura
+60 °C
Maksimalni pritisak
94,0 cm (37")
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
5 V/DC
Protok zraka
2.3 mm
Radni napon maks.
5.5 V/DC
Radni napon min.
4.5 V/DC
Raspon radnog napona
4.5 - 5.5 V/DC
Razina buke (maks.)
27 dB
Širina
45 mm
Težina
9 g
Tip
HY45T05A-830
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
5 mm