Royalohm CQ02WGF100JTCE precizni otpornik 10 Ω SMD 0402 62.5 mW 1 % 200 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGF100JTCE
Oznaka:
CQ02WGF100JTCE
Izvedba0402
Otpor10 Ω
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature200 ppm/°C