Royalohm CQ02WGF1470TCE precizni otpornik 147 Ω SMD 0402 62.5 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGF1470TCE
Oznaka:
CQ02WGF1470TCE
Izvedba0402
Otpor147 Ω
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C