Royalohm CQ02WGF2001TCE precizni otpornik 2 kΩ SMD 0402 62.5 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGF2001TCE
Oznaka:
CQ02WGF2001TCE
Izvedba0402
Otpor2 kΩ
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C