Royalohm CQ02WGF2201TCE precizni otpornik 2.2 kΩ SMD 0402 62.5 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGF2201TCE
Oznaka:
CQ02WGF2201TCE
Izvedba0402
Otpor2.2 kΩ
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C