Royalohm CQ02WGF665JTCE precizni otpornik 66.5 Ω SMD 0402 62.5 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGF665JTCE
Oznaka:
CQ02WGF665JTCE
Izvedba0402
Otpor66.5 Ω
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C