Royalohm CQ02WGJ0100TCE precizni otpornik 10 Ω SMD 0402 62.5 mW 5 % 200 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGJ0100TCE
Oznaka:
CQ02WGJ0100TCE
Izvedba0402
Otpor10 Ω
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature200 ppm/°C