Royalohm CQ02WGJ0105TCE precizni otpornik 1 MΩ SMD 0402 62.5 mW 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGJ0105TCE
Oznaka:
CQ02WGJ0105TCE
Izvedba0402
Otpor1 MΩ
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C