Royalohm CQ02WGJ0330TCE precizni otpornik 33 Ω SMD 0402 62.5 mW 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGJ0330TCE
Oznaka:
CQ02WGJ0330TCE
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Prikladno za reflow lemljenje i valovito lemljenje
  • Stabilne električne funkcije, visoka pouzdanost
  • Ne sumporizira
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba0402
Otpor33 Ω
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C