Royalohm CQ02WGJ033JTCE precizni otpornik 3.3 Ω SMD 0402 62.5 mW 5 % 200 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGJ033JTCE
Oznaka:
CQ02WGJ033JTCE
Izvedba0402
Otpor3.3 Ω
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature200 ppm/°C