Royalohm CQ02WGJ068JTCE precizni otpornik 6.8 Ω SMD 0402 62.5 mW 5 % 200 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ02WGJ068JTCE
Oznaka:
CQ02WGJ068JTCE
Izvedba0402
Otpor6.8 Ω
Opterećenje62.5 mW
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature200 ppm/°C