Royalohm CQ03WAF2003T5E precizni otpornik 200 kΩ SMD 603 0.1 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ03WAF2003T5E
Oznaka:
CQ03WAF2003T5E
Izvedba603
Otpor200 kΩ
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C