Royalohm CQ03WAF3092T5E precizni otpornik 30.9 kΩ SMD 603 0.1 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ03WAF3092T5E
Oznaka:
CQ03WAF3092T5E
Izvedba603
Otpor30.9 kΩ
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C