Royalohm CQ03WAF560JT5E precizni otpornik 56 Ω SMD 603 0.1 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ03WAF560JT5E
Oznaka:
CQ03WAF560JT5E
Izvedba603
Otpor56 Ω
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C