Royalohm CQ03WAJ0183T5E precizni otpornik 18 kΩ SMD 603 0.1 W 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ03WAJ0183T5E
Oznaka:
CQ03WAJ0183T5E
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Prikladno za reflow lemljenje i valovito lemljenje
  • Stabilne električne funkcije, visoka pouzdanost
  • Ne sumporizira
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba603
Otpor18 kΩ
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C