Royalohm CQ03WAJ0472T5E precizni otpornik 4.7 kΩ SMD 603 0.1 W 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ03WAJ0472T5E
Oznaka:
CQ03WAJ0472T5E
Izvedba603
Otpor4.7 kΩ
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C