Royalohm CQ05W8F1003T5E precizni otpornik 100 kΩ SMD 805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ05W8F1003T5E
Oznaka:
CQ05W8F1003T5E
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Prikladno za reflow lemljenje i valovito lemljenje
  • Stabilne električne funkcije, visoka pouzdanost
  • Ne sumporizira
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba805
Otpor100 kΩ
Opterećenje125 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C