Royalohm CQ05W8F120JT5E precizni otpornik 12 Ω SMD 805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ05W8F120JT5E
Oznaka:
CQ05W8F120JT5E
Izvedba805
Otpor12 Ω
Opterećenje125 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C