Royalohm CQ05W8F2701T5E precizni otpornik 2.7 kΩ SMD 805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ05W8F2701T5E
Oznaka:
CQ05W8F2701T5E
Izvedba805
Otpor2.7 kΩ
Opterećenje125 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C