Royalohm CQ05W8F5111T5E precizni otpornik 5.11 kΩ SMD 805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ05W8F5111T5E
Oznaka:
CQ05W8F5111T5E
Izvedba805
Otpor5.11 kΩ
Opterećenje125 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C