Royalohm CQ05W8F820JT5E precizni otpornik 82 Ω SMD 805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ05W8F820JT5E
Oznaka:
CQ05W8F820JT5E
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Prikladno za reflow lemljenje i valovito lemljenje
  • Stabilne električne funkcije, visoka pouzdanost
  • Ne sumporizira
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba805
Otpor82 Ω
Opterećenje125 mW
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C