Royalohm CQ05W8J0102T5E precizni otpornik 1 kΩ SMD 805 125 mW 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ05W8J0102T5E
Oznaka:
CQ05W8J0102T5E
Izvedba805
Otpor1 kΩ
Opterećenje125 mW
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C