Royalohm CQ05W8J0332T5E precizni otpornik 3.3 kΩ SMD 805 125 mW 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ05W8J0332T5E
Oznaka:
CQ05W8J0332T5E
Izvedba805
Otpor3.3 kΩ
Opterećenje125 mW
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C