Royalohm CQ06W4F3902T5E precizni otpornik 39 kΩ SMD 1206 0.25 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ06W4F3902T5E
Oznaka:
CQ06W4F3902T5E
Izvedba1206
Otpor39 kΩ
Opterećenje0.25 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C