Royalohm CQ06W4F6490T5E precizni otpornik 649 Ω SMD 1206 0.25 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ06W4F6490T5E
Oznaka:
CQ06W4F6490T5E
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Prikladno za reflow lemljenje i valovito lemljenje
  • Stabilne električne funkcije, visoka pouzdanost
  • Ne sumporizira
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba1206
Otpor649 Ω
Opterećenje0.25 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C