Royalohm CQ06W4F680JT5E precizni otpornik 68 Ω SMD 1206 0.25 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ06W4F680JT5E
Oznaka:
CQ06W4F680JT5E
Izvedba1206
Otpor68 Ω
Opterećenje0.25 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C