Royalohm CQ06W4J0474T5E precizni otpornik 470 kΩ SMD 1206 0.25 W 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ06W4J0474T5E
Oznaka:
CQ06W4J0474T5E
Izvedba1206
Otpor470 kΩ
Opterećenje0.25 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C