Royalohm CQ07W2F2701T5E precizni otpornik 2.7 kΩ SMD 1210 0.5 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ07W2F2701T5E
Oznaka:
CQ07W2F2701T5E
Izvedba1210
Otpor2.7 kΩ
Opterećenje0.5 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C