Royalohm CQ07W2F3302T5E precizni otpornik 33 kΩ SMD 1210 0.5 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ07W2F3302T5E
Oznaka:
CQ07W2F3302T5E
Izvedba1210
Otpor33 kΩ
Opterećenje0.5 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C