Royalohm CQ07W2J0561T5E precizni otpornik 560 Ω SMD 1206 0.5 W 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ07W2J0561T5E
Oznaka:
CQ07W2J0561T5E
IzvedbaSMD
Izvedba1206
Otpor560 Ω
Opterećenje0.5 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C