Royalohm CQ121WJ0220T4E precizni otpornik 22 Ω SMD 2512 1 W 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
CQ121WJ0220T4E
Oznaka:
CQ121WJ0220T4E
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Prikladno za reflow lemljenje i valovito lemljenje
  • Stabilne električne funkcije, visoka pouzdanost
  • Ne sumporizira
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba2512
Otpor22 Ω
Opterećenje1 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C