Royalohm HP03W5F1003T5E precizni otpornik 100 kΩ SMD 603 0.2 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP03W5F1003T5E
Oznaka:
HP03W5F1003T5E
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
  • Dizajn koji štedi prostor
  • Prikladno i za valovito i za reflow lemljenje
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba603
Otpor100 kΩ
Opterećenje0.2 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C