Royalohm HP03W5F3000T5E precizni otpornik 300 Ω SMD 603 0.2 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP03W5F3000T5E
Oznaka:
HP03W5F3000T5E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba603
Otpor300 Ω
Opterećenje0.2 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C