Royalohm HP03W5F330JT5E precizni otpornik 33 Ω SMD 603 0.2 W 1 % 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP03W5F330JT5E
Oznaka:
HP03W5F330JT5E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba603
Otpor33 Ω
Opterećenje0.2 W
Tolerancija ±1 %