Royalohm HP03W5J0750T5E precizni otpornik 75 Ω SMD 603 0.2 W 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP03W5J0750T5E
Oznaka:
HP03W5J0750T5E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)