Royalohm HP05W3F4702T5E precizni otpornik 47 kΩ SMD 805 0.3 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP05W3F4702T5E
Oznaka:
HP05W3F4702T5E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba805
Otpor47 kΩ
Opterećenje0.3 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C