Royalohm HP06W2F1004T5E precizni otpornik 1 MΩ SMD 1206 0.5 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP06W2F1004T5E
Oznaka:
HP06W2F1004T5E
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
  • Dizajn koji štedi prostor
  • Prikladno i za valovito i za reflow lemljenje
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba1206
Otpor1 MΩ
Opterećenje0.5 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C