Royalohm HP06W2F430JT5E precizni otpornik 43 Ω SMD 1206 0.5 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP06W2F430JT5E
Oznaka:
HP06W2F430JT5E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba1206
Otpor43 Ω
Opterećenje0.5 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C