Royalohm HP06W2J0683T5E precizni otpornik 68 kΩ SMD 1206 0.5 W 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP06W2J0683T5E
Oznaka:
HP06W2J0683T5E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba1206
Otpor68 kΩ
Opterećenje0.5 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C