Royalohm HP122WF2700T4E precizni otpornik 270 Ω SMD 2512 2 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP122WF2700T4E
Oznaka:
HP122WF2700T4E
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Sukladno AEC-Q200
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
  • Dizajn koji štedi prostor
  • Prikladno i za valovito i za reflow lemljenje
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta ambalažeTape cut
IzvedbaSMD
Izvedba2512
Otpor270 Ω
Opterećenje2 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C