Royalohm HP122WF3901T4E precizni otpornik 3.9 kΩ SMD 2512 2 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP122WF3901T4E
Oznaka:
HP122WF3901T4E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba2512
Otpor3.9 kΩ
Opterećenje2 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C