Royalohm HP122WF4300T4E precizni otpornik 430 Ω SMD 2512 2 W 1 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP122WF4300T4E
Oznaka:
HP122WF4300T4E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba2512
Otpor430 Ω
Opterećenje2 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C