Royalohm HP122WJ0150T4E precizni otpornik 15 Ω SMD 2512 2 W 5 % 100 ppm/°C 1 St. Tape cut
Kataloški br:
Oznaka:
HP122WJ0150T4E
Oznaka:
HP122WJ0150T4E
  • Standardna veličina, snažan
  • Niska omska vrijednost (0,1 Ω - 0,976 Ω)
Izvedba2512
Otpor15 Ω
Opterećenje2 W
Tolerancija ±5 %
Koeficijent temperature100 ppm/°C