Sunon E12000550G-00 aksijalni ventilator 230 V/AC 185.14 m³/h (D x Š x V) 38 x 120 x 120 mm
Kataloški br:
Oznaka:
E12000550G-00
Oznaka:
E12000550G-00
Main product image
Ventilator 230V 120x38 KL 185.1m³/h + IP55
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
TipE12000550G-00
Nazivni napon230
min. pogonski napon90
Pogonski napon maks.265
Pogonski napon90 - 265 V/AC
Maks. potrošnja struje0.081
Snaga5.1
Položajkruglični ležaj
Broj okretaja3500
Razvoj buke (maks.)44.9
Protok zraka185.14
Priključakpletenica
Maks. tlak92.13
Bojacrna
Materijaltermoplast
Težina325
Min. temperatura-25
Maks. temperatura70
Dužina38
Širina120
Visina120
dim.(D x Š x V) 38 x 120 x 120 mm