Sunon E12000700G-00 aksijalni ventilator 230 V/AC 153.04 m³/h (D x Š x V) 38 x 120 x 120 mm
Kataloški br:
Oznaka:
E12000700G-00
Oznaka:
E12000700G-00
Tehničke specifikacije
TipE12000700G-00
Nazivni napon230
min. pogonski napon90
Pogonski napon maks.265
Pogonski napon90 - 265 V/AC
Maks. potrošnja struje0.061
Snaga3.4
Položajkruglični ležaj
Broj okretaja3000
Razvoj buke (maks.)40.2
Protok zraka153.04
Priključakpletenica
Maks. tlak77.19
Bojacrna
Materijaltermoplast
Težina347.9
Min. temperatura-25
Maks. temperatura70
Dužina38
Širina120
Visina120
dim.(D x Š x V) 38 x 120 x 120 mm