Sunon MF30100V1-1000U-A99 aksijalni ventilator 5 V/DC 9.34 m³/h (D x Š x V) 10 x 30 x 30 mm
Kataloški br:
Oznaka:
MF30100V1-1000U-A99
Oznaka:
MF30100V1-1000U-A99
EAN:
Dostava za 8 sedmica
Main product image
Ventilator 5V 30x10 V 9.3m³/h 23dBA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
TipMF30100V1-1000U-A99
Nazivni napon5
min. pogonski napon2.5
Pogonski napon maks.6
Pogonski napon2.5 - 6 V/DC
Maks. potrošnja struje0.120
Snaga0.69
Položajvapo (magnetni)
Broj okretaja11000
Razvoj buke (maks.)23
Protok zraka9.34
Priključakpletenica
Maks. tlak49.77
Bojacrna
Materijaltermoplast
Vijek trajanja70000
Težina10.41
Min. temperatura-10
Maks. temperatura70
Dužina10
Širina30
Visina30
dim.(D x Š x V) 10 x 30 x 30 mm