Sunon MF35101V2-1000U-A99 aksijalni ventilator 12 V/DC 11.04 m³/h (D x Š x V) 10 x 35 x 35 mm
Kataloški br:
Oznaka:
MF35101V2-1000U-A99
Oznaka:
MF35101V2-1000U-A99
Main product image
Ventilator 12V 35x10 V 11m³/h 21.8dBA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
TipMF35101V2-1000U-A99
Nazivni napon12
min. pogonski napon6
Pogonski napon maks.13.8
Pogonski napon6 - 13.8 V/DC
Maks. potrošnja struje0.035
Snaga0.42
Položajvapo (magnetni)
Broj okretaja7500
Razvoj buke (maks.)21.8
Protok zraka11.04
Priključakpletenica
Maks. tlak32.37
Bojacrna
Materijaltermoplast
Vijek trajanja70000
Težina12.12
Min. temperatura-10
Maks. temperatura70
Dužina10
Širina35
Visina35
dim.(D x Š x V) 10 x 35 x 35 mm