Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
topla bijela
Dim.
(D x Š x V) 40 x 450 x 8 mm
Duljina
40 mm
Duljina olova
0,3 m
Izvođenje
16.5 W
Kut svjetlosnog snopa
40 °
LED diode
84
LED specifičnosti
Mogućnost prigušivanja
Materijal
aluminij
Radna struja
0.65 A
Radni napon
24 V/DC
Razred energetske učinkovitosti
n.rel
Širina
450 mm
Stupanj zaštite
IP67
Svjetlosni tok (phi)
1260 lm
Temperatura boje tip.
2.700 K
Tip
WIL-450-WW27-M12G-0.3U-S
Veza
M12 Stecker
Visina
8 mm