TE Connectivity ROX1SJ470R Metalnoslojni otpor 470 Ohm Aksijalno ožičen 1 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 5 mm x 12 mm
Duljina
12 mm
Koeficijent temperature
350 ppm
Maksimalna temperatura
+235 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
470Ω
Promjer
5 mm
Tip
ROX1SJ470R
Tolerancija ±
5 %