TE Connectivity SBCHE15220RJ Žičani otpor 220 Ohm radijalno ožičen 17 W 5 % 1 ST
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 75 x 10 x 9 mm
Duljina
75 mm
Elastičnost
17 W
Koeficijent temperature
200 ppm
Maksimalna temperatura
+350 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpornost
220 Ω
Sadržaj
1 kom
Širina
10 mm
Tip
SBCHE15220RJ
Tip dizajna
radijalno ožičen
Tolerancija ±
5 %
Visina
9 mm
Vrsta proizvoda
otpor žice
Opis
Opis
Opseg isporuke